fbpx

Apie

Patogus gyvenimas. Kokybė. Laiminga šeima.

PATIRTIS

Mes žinome, kas rūpi mūsų klientams – kuriame jiems tikrus namus, kurie nepavaldūs laikui. Dirbame nuo 2008 metų ir įgyvendinome ne vieną dešimtį sėkmingų projektų, kuriuose gyvena laimingos šeimos. Projektai išdirbti, patikrinti laiko, funkcionalūs, patvarūs ir patogūs gyventi. Nuoširdaus darbo ir atsidavimo dėka, Armaris tapo vienas iš individualių namų statybos lyderių Klaipėdos regione.

GYVENKITE PATOGIAI

Šeimos gyvenimas kupinas netikėtumų ir nuolatinio skubėjimo, tad pirmiausia galvojame apie Jūsų patogumą. Grįžę ir saugiai palikę automobilį uždarame kieme ar garaže įeisite į namus, kur visos erdvės apgalvotos ir suformuotos Jūsų patogumui. Nuosavame kieme mėgausitės gamta, o Jūsų atžalos patirs nuostabią vaikystę gryname ore, toliau nuo miesto šurmulio.

GERA GRĮŽTI Į NAMUS

Visuomet gera grįžti į namus, kuriuose galite mėgautis visaverčiu poilsiu su šeima. Vakaras terasoje ar namuose prie židinio virs šeimos laisvalaikio ir poilsio ritualu, kuriame ir kvapni ryto kava ir šeimos pietūs įgaus naują, ypatingą prasmę. Mes tikime, jog laimingas gyvenimas, tai laiminga šeima.

NEVARŽYKITE SAVĘS

Kuriame laikui ir aplinkai nepavaldžius, taupius ir išskirtinius A++ klasės namus. Energinį efektyvumą užtikrina energiją taupančios pastatų inžinerinės sistemos ir sertifikuotos, aukštos kokybės statybinės medžiagos:
• Išorinių sienų pertvaros mūrinės iš keraminių blokelių.
• Pamatai surenkami iš betoninių blokelių.
• Stogas padengtas čerpėmis.
• Kiemas saugus – aptvertas tvora.
• Kiemo grindinys išklotas betono trinkelėmis.
• 17 kv. m. lauko terasos grindys montuojamos iš trinkelių.
• Fasadui parinktas dekoratyvinis tinkas arba klinkerių plytų mūras.

ŠILTI IR TAUPŪS NAMAI

Namai šildomi oras-vanduo. Visame name išvedžiotas autonominis kolektorinis grindų šildymas. Pasirūpinome, jog šviežias oras nuolat cirkuliuotų visose patalpose – namuose įmontuota autonominė rekuperacinė vėdinimo sistema.
Siekiant užtikrinti A++ energinio naudingumo klasę, namų išorinės sienos apšiltinamos polistireninio putplasčio sluoksniu, stogas – atvirų porų poliuretano putomis. Grindys apšildytos poliuresteniniu putplasčiu.

DAUGIAU ŠVIESOS

UAB “Armaris” pastatyti namai padeda kurti jaukumą, į kambarius įleisdami kuo daugiau natūralios šviesos, todėl langams skiriama daug dėmesio:
• Sudėti trigubo sandarumo plastikiniai langai.
• 6 kamerų langų rėmai su 3 kamerų stiklo paketais, saugūs bei sulaikantys šilumą selektyviniai stiklai.