fbpx

Namo statyba – sudėtingas procesas

Sklandus statybos proceso valdymas prasideda nuo planavimo. Bendradarbiaujame su Jumis viso statybos proceso metu. Deriname detales ir įgyvendiname Jūsų sprendimus kruopščiai ir atsakingai. Planuojame reguliarius susitikimus namo statybos metu ir iškart sprendžiame iškilusius klausimus.

Daugiau nei 10 metų statome A+ klasės namus ir sukaupėme respektabilią patirtį tokių namų statyboje. A+ klasės namai yra šilti, patvarūs ir patikimi. Juos lengva prižiūrėti. Laikoma, kad A klasės namas gali būti geriausia investicija. Taip manoma, nes A klasės namai naudoja mažai energijos, o jų projektavimui keliami ženkliai aukštesni reikalavimai.

Projektuojant A klasės namą reikia atsižvelgti į šiluminę pastato charakteristiką, šildymo ir vėdinimo įrengimą, techninių sistemų efektyvumą, patalpų oro kokybę, pasyvaus šildymo ir vėsinimo elementus, apsaugą nuo saulės, konstrukcijų šiluminę talpą, tinkamą natūralią šviesą ir pastatų projektavimą. Siekiant pastatyti A klasės namą, reikia atitikti tam tikrus reikalavimus. Reikalingas aukštas šiluminio komforto lygis ir minimalus energijos suvartojimas. Daugelio manymu, čia veikia taisyklė, kad mažiau yra daugiau. Tam kad namas suvartotų kuo mažiau energijos ir pasiektų aukštą šiluminio komforto lygį, namas yra apšildomas ir užsandarinamas. A klasės namas yra puiki investicija, ne tik dėl komforto lygio žmogui, taip dar ir tausojama gamta.

Namo statyba etapais

Paprastai namo statyba priklauso nuo kliento pageidavimo – su daline apdaila ar pilna vidaus apdaila. Aukštos kvalifikacijos specialistai, kurių didžioji dauguma dirba nuo įmonės įkūrimo, yra kruopštūs, atsakingi ir savo darbui atsidavę žmonės. Kadangi namo statyba yra daug atsakomybės reikalaujantis procesas, už kurį kiekviename etape atsako Armaris komanda, visas darbų procesas prižiūrimas ir tikrinamas specialistų. Kiekvienas namo statybos etapas yra užbaigiamas patikrinimu, klientai informuojami apie sekančių darbų eigą.

Namo statyba prasideda nuo kliento. Klientai išsirenka sklypą ir namo projektą. Pasirašomos sutartys, aptariama darbų eiga, statybos procesui įtaką galintys daryti sezoniniai ar kiti veiksniai. Sutvarkomi dokumentai, gaunami leidimai.

Pradedami statybos darbai, kurių metu:

  • įrengiami pamatai;
  • statomas suprojektuotas namas; montuojamos sienos ir pertvaros;
  • dengiamas stogas; į namą atvedami įvadai komunikacijoms, elektrai, dujoms, vandeniui, montuojama apsauga rekooperatoriau įvadas;
  • įstatomos lauko durys ir langai;
  • atliekama namo vidaus ir išorės apdaila;
  • tveriama tvora;
  • kiemas išklojamas trinkelėmis, išlyginamas sklypas aplink namą ir paruošiamas vejai.

Aukštos kvalifikacijos specialistai, kurių didžioji dauguma dirba nuo įmonės įkūrimo, yra kruopštūs, atsakingi ir savo darbui atsidavę žmonės